در حال بارگذاری ...
جمعه 22 تیر 1403

بیانیه روابط عمومی، پاپگاه بسیج کارکنان، اساتید و دانشجویی آموزشکده فنی و حرفه ای دختران بابل، جهت مشارکت حداکثری در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

اینک در آستانه آزمایشی دیگرقرار گرفته ایم، مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری میدانی دیگر برای نشان دادن غیرت و بصیرت شما مردم غیور و آحاد جامعه دانشگاهی فراهم نموده است.

استکبار جهانی به خوبی می داند که امروز ایران اسلامی به الگویی بی بدیل برای استکبار ستیزی و نماد مردم سالاری دینی در جهان تبدیل شده است. آنان به خوبی می دانند که بیداری اسلامی در جهان اسلام با تأسی از ملتی شکل گرفته که سال ها پیش توانست هیمنه پوشالی آمریکا، اسرائیل و انگلیس را در هم بشکند و با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و با برگزاری پرشور ده ها انتخابات عزت و سربلندی را نصیب خود سازد.
ملت شریف ما باید بکوشد فردی اصلح را برای این جایگاه رفیع که در نظام سیاسی ایران عصاره ملت نام گرفته است، انتخاب کند که در اندیشه گسترش اسلام عزیز، احیای ارزش ها، احکام الهی و ترویج افکار ناب خمینی (قدس سره)، فرامین مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و اندیشه پاک شهید خدمت آیت الله سید ابراهیم رییسی باشد و خدمت خالصانه به مردم، تلاش برای عزت و آبادانی ایران اسلامی را سرلوحه کار خویش قراردهد.
ما اساتید، دانشجویان و یاوران علمی دانشگاه ملی مهارت،آموزشکده دختران بابل در روز جمعه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ همگام با مردم سلحشور ایران در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به تبعیت از فرامین رهبری شرکت نموده و بار دیگر توطئه دشمنان اسلام را با این حضور خویش خنثی خواهیم کرد.

روابط عمومی، پاپگاه بسیج کارکنان، اساتید و دانشجویی آموزشکده فنی و حرفه ای دختران بابل

نظرات کاربران